Advokátní kancelář
Mgr. ZUZANA BOŽKOVÁ

O mně

Jsem advokátka s mnohaletou praxí. V minulosti jsem pracovala v advokátních kancelářích v Havířově, Ostravě a Českém Těšíně. Od roku 2006 jsem byla společnicí a jednatelkou v advokátní kanceláři Czudek, Božková a Partneři, s.r.o., se kterou v současné době stále úzce spolupracuji (www.akcb.eu).

Poskytuji právní služby všem právním subjektům, zejména v oblasti občanského, rodinného, a trestního práva. Právní služby poskytuji také i v oblasti práva správního a obchodního. Nabízím maximální flexibilitu, vysokou úroveň poskytovaných služeb, osobní přístup ke každému klientovi a vstřícnost při jednání.

Poskytuji také právní služby realitní kanceláři, spočívající v sepisu a analýzách smluv o převodech nemovitostí, včetně smluv o budoucích smlouvách, zajišťování advokátní úschovy a veškerých úkonů spojených se zápisem do katastru nemovitostí. Spolupracuji také se Společností pro odškodné s.r.o. (www.sponehody.cz), která se zabývá vymáháním náhrady škody a pojistného plnění z dopravních nehod, zastupuji také poškozené při vyjednávání s pojišťovnami, jakož i v trestním řízení. Zajistím rovněž úřední ověření podpisu účastníků mnou sepsané listiny, kontakty se znalci různého zaměření, odhadci nemovitostí, geometry a projektanty. Externě také spolupracuji s daňovým poradcem. Vykonávám rovněž činnost poskytovatelů pomoci obětem trestných činů dle zák. č. 45/2013 Sb., kdy jsem zapsána v seznamu těchto poskytovatelů. Poskytuji také pro bono právní služby.

Sídlo kanceláře je ve Valašském Meziříčí, poskytuji právní služby po celém Valašsku, ale mám také pobočku v Třinci.